ŞEREF ELEKTRONİK

01.01.1991 tarihi itibariyle iş yerimizin kirasını borç alarak iş hayatına başladık. Kırık dökük masayla ve 2 tane sandalyeyle başladığımız televizyon tamiri serüveninde hayatımız boyunca hep zirveyi zorladık.

Hep dürüst, düzenli, dakik, randevuya riayet ederek, Pazar günleri de dahil istirahat etmeden, müşteriye kendimizi adadık.

Bizim için, müşteri memnuniyeti her zaman birinci planda oldu. Yaptığımız televizyon tamirlerinde ve çanak anten, uydu anteni satışlarında müşteriyi incitmeden, kolay cihaz değişimi ve cihaz iadesi konularında kesinlikle müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Yaptığımız televizyonları garantili bir şekilde yaptık ve yaptığımız işin de arkasında durduk.

1999 yılının Temmuz ayı itibariyle Vestel, Regal ve Seg yetkili servisliğini alarak, iş hayatımızda yeni bir dönem başlattık. 13 adet araç ve 33 personel ile işimizi hızlı ve seri bir şekilde geliştirdik. Aylık ortalama 2500-3000 müşteriye hizmet verdik, ve bu müşterilerimizin takdirini kazandığımıza inanıyoruz.

2010 yılının Nisan ayı itibariyle Vestel tarafından Örnek Yetkili servis olarak seçilmenin gururunu yaşadık. 400 metrekare iş yerimizde Türkiye’de bir ilke imza attık; açmış olduğumuz dershane ve toplantı salonumuzda, bütün personelimize sürekli olarak eğitim verdik.

2011 yılı itibariyle Vestel ile yollarımızı ayırdık ve yılların bize getirdiği tecrübe ile, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, televizyon tamiri ve çanak anten satışı/kurulumu hizmetlerimize devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Bize bir “alo” demeniz yeterli.

Kayseri’nin gözdesi Şeref Elektronik, televizyon tamircisi, uydu tamircisi, çanak anten, uydu alıcısı, çanak anten kurulumu, uyducu, lcd tv tamiri, led tv tamiri, çanak anten satışı, uydu cihazı satışı, gibi alanlarda pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz.

Hizmet bölgeleri olarak Kayseri geneli, İldem, Talas, Erkilet, Mimsin, Belsin, Alpaslan, Kılıçaslan, Gültepe, Hacılar, Hisarcık, Fevziçakmak, Yeşil Mahalle, Melikgazi, Kocasinan bölgeleri başta olmak üzer; çanak anten kurulumu, çanak anten satışı, çanak anten montajı, uydu cihazı tamiri, uydu cihazı satışı, lnb çeşitleri, Vestel tv servisi, LG tv servisi, Sunny tv servisi, Axen tv servisi, Philips tv servisi olarak hizmet veriyoruz.

Diğer web sitelerimizi de aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.